Вход участников

забыли пароль?

Победители

15 ноября 2013 объявлены победители 11-й Премии Золотой PROпеллер.

Жюри

Ярослав Лагута

Ярослав Лагута

Председатель второго состава жюри 11-й Премии Золотой PROпеллер, Управляющий партнер агентства INSIGHT communications

 

ТРК "Радіо Ера" ФМ

Название: ТРК "Радіо Ера" ФМ
Статус: Радио Премии
О компании:

Радіо-Ера – це перша недержавна інформаційна радіостанція України. Почала роботу 12 липня 2002 року.
Радіо Ера здіснює мовлення цілодобово в 46 містах України, що становить 97% покриття країни.
Середньодобова аудиторія - майже 500 000 осіб.
Місія Радіо - оперативно знайомити з інформаційною ситуацією в Україні та світі.
Радіо Ера – це потужний, оперативний та впливовий радіоканал. З часу свого заснування радіостанція була і залишається неупередженим джерелом найоперативнішої інформації, дискусійним майдачником, на якому завжди є місце для різних поглядів, думок, точок зору.
Серед гостей Радіо Ера – перші особи держави, провідні політики, економісти, діячі культури, представники спорту.
За дев’ять років у Радіо Ера сформувалося власне обличчя. Його знають і слухають, адже такого радіо не існує в усьому національному FМ-діапазоні. Воно є інформаційним з вагомим додатком аналітики. Журналісти не тільки подають факти, але й активно їх обговорюють та коментують з провідними експертами, фахівцями.
Окрім новин та інформаційних програм на Радіо Ера значну увагу приділяють обговоренню економічних питань, темам культурно-духовного буття, проблемам психології людини, вихованню дітей, розвитку особистості. Радіо Ера є лідером спортивного радіомовлення нашої держави.
Радіо Ера - це радіо абсолютно живого формату, яке працює у прямому ефірі, з усіма його плюсами та мінусами. Переважна більшість пргограм передбачає інтерактивну складову. Слухачі мають можливість долучитися до дискусії у студії, висловити свою точку зору з будь-якого питання, яке обговорюють ведучі та гості.
Візитні картки радіостанції це, зокрема, програми, «Від першої особи», «Ньюзмейкер», «Ранковий іспит», «Родео», «Конвеєр культури», «Коло запитань».
Радіо Ера – це колектив однодумців, який своєю працею сприяє розбудові вільного та демократичного інформаційного простору України.

Е-mail: office@radioera.com.ua
Сайт: www.radioera.com.ua