Вхід

забули пароль?

Победители

15 ноября 2013 объявлены победители 11-й Премии Золотой PROпеллер.

Журі

Ярослав Лагута

Ярослав Лагута

Керуючий партнер агентства INSIGHT communications

 

Про премію

Міжнародна премія у сфері маркетингових послуг «Золотий PROпеллер» - ключовий захід галузі, яке збирає експертів в області маркетингових та рекламних комунікацій.

«Золотий PROпеллер» проходить за активної участі Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив, правління якої надає великого значення високому рівню підготовки премії та якісному складу доповідачів семінарської програми. З 2009 року МАМІ є власником і організатором конкурсу.

«Золотий PROпеллер» - премія для комунікаційних агентств, які займаються розробкою, організацією та проведенням проектів з використанням маркетингових сервісів для просування товарів і послуг на території України, країн СНД, Балтії, Східної Європи.

Учасниками премії можуть також стати компанії, виробники товарів і послуг, які проводять проекти з використанням маркетингових сервісів самостійно.

Роботи приймаються в 12 номінаціях: промоушен на кінцевого споживача, трейд промоушен, DM комунікації, програми лояльності, event маркетинг, комунікаційні кампанії в b2b сфері, кампанії в області цифрових комунікацій, інтегровані кампанії та інші.

Нагороди «Золотого PROпеллера» враховуються в рейтингах креативності агентств маркетингових сервісів України та Білорусі .

У 2015 році міжнародна премія у сфері маркетингових послуг «Золотой PROпеллер» буде проводиться в березні!