Вхід

забули пароль?

Победители

15 ноября 2013 объявлены победители 11-й Премии Золотой PROпеллер.

Журі

Ярослав Лагута

Ярослав Лагута

Керуючий партнер агентства INSIGHT communications

 

Положення про премію

Організатор Премії: Міжнародна Асоціація Маркетингових Ініціатив (МАМІ)

 1. 1. Мета

  Виявити та забезпечити поширення інформації про найбільш цікаві рішення у сфері маркетингових послуг.

 2. 2. Організація

  Координація проведення Премії покладається на Організаційний комітет, який формується Правлінням Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив.

 3. 3. Учасники

  До участі у Премії запрошуються агентства маркетингових послуг України, Росії і ближнього зарубіжжя, які мають успішний досвід реалізації проектів з використанням маркетингових сервісів для своїх клієнтів, а також компанії-замовники, що реалізують дані проекти самостійно.

  У Премії можуть брати участь проекти, здійснені в періодз 1 січня 2012 року по 1 жовтня 2013 року. Проекти, невідповідні перерахованим вище вимогам, можуть бути не прийняті до розгляду.

  Схема подачі проектів на конкурс. Кожен учасник повинен:

  1. Зареєструватися на офіційному сайті конкурсуЗареєструватися на офіційному сайті конкурсу.
  2. Після активації облікового запису, заповнити заявку із зазначенням юридичних реквізитів компанії-учасника.
  3. Після активації облікового запису, заповнити заявку із зазначенням юридичних реквізитів компанії-учасника.
  4. Після завантаження проектів на сайт в автоматичному режимі виставляється рахунок до оплати, із зазначенням кількості проектів, поданих у відповідні номінації.
 4. 4. Терміни подачі

  Проекти подаються на участь у Премії не пізніше 11 жовтня 2013

 5. 5. Інформаційна підтримка

  Проведення заходу буде висвітлюватися у національних і галузевих ЗМІ, на офіційному сайті Премії www.goldenpro.com.ua , сайті асоціації МАМІ www.mami.org.ua.

 6. 6. Журі

  Журі формується з провідних фахівців українських та російських компаній в галузі маркетингових послуг та нетрадиційного маркетингу, рекламних і агентств маркетингових сервісів.

  Журі Премії визначає шорт-лист і переможців у Офіційних номінаціях Премії. Проекту, який посів 1-е місце в Премії, присуджується нагорода - «Золотий PROпеллер». Переможцям 2-е, 3-е місце - вручаються дипломи. Крім цього, за рішенням членів журі до складу номінацій можуть бути додані додаткові спеціальні номінації, а також засновані спеціальні дипломи, про що учасники Премії будуть додатково проінформовані на офіційному сайті Премії.

  Журі допускає роботи до участі в Премії у разі відповідності наступним вимогам:

 7. 7. Підведення підсумків

  Роботи, що увійшли до шорт-листа, автори представляють в рамках процедури публічного захисту безпосередньо під час заходу.
  Переможці та учасники Премії отримують нагороди на Урочистій церемонії нагородження переможців. Список номінантів Конкурсу буде опубліковано в інформаційних виданнях, які здійснюють інформаційну підтримку заходу, а також на офіційному сайті Премії. Роботи переможців та номінантів увійдуть до каталогу кращих робіт премії "Золотой PROпеллер", який буде розміщено на офіційному сайті Премії МАМІ.

 8. 8. Нагородження

  Переможці Премії отримують: Диплом переможця Премії та нагороди за 1-е місце і ГРАН-ПРІ.

  Цінні подарунки та заохочувальні призи від організаторів та партнерів Премії